KÜRESELDEN

YERELE

YERELDEN KÜRESELE

SEKTÖRLER
 
  • Enerji Verimliliği ve Dijitalizasyon Projeleri Danışmanlığı

  • Tek Kuşak Tek Yol İnisiyatifi Finansman ve Yönetim Danışmanlığı

  • İnsansız Hava Aracı Proje Destekleri Danışmanlığı

VİZYON
 

Gökte ararken yeri, yerde ararken göğü ihmal etmemek gerekir. Çünkü gökte ararken yerde, yerde ararken gökte bulabilirsiniz. Gökteki veya yerdeki diğer gözünüz olmak temel vizyonumuzdur.

 

HİZMETLER
  • Stratejik Planlama

  • Operasyonel Yönetim

  • Yönetim Danışmanlığı

  • AR&GE Proje Dosya Revizyon

  • AR&GE Proje Yönetim Danışmanlığı

 

HAKKIMIZDA

Kahraman Danışmanlık, küresellik ile yerellik arasında ikilem içerisindeki yerli ve uluslararası şirketlere yönetim danışmanlığı, proje yönetim danışmanlığı yapmak üzere 2020 yılında kurulmuştur. Dijital dönüşümün oldukça önem kazandığı günümüzde, şirketimiz sektörlerin ve akademinin dijital dönüşümü hakkında araştırma geliştirme (AR&GE) projeleri düzenlemektedir. Dijital dönüşümde 'refahın tabana yayılması' ilkesini temel alan şirketimiz, dijital dönüşümü küçük ve orta ölçekli işletmeler açısından boğucu rekabet unsuru olmaktan çıkartıp, kriz içerisindeki fırsat kaynağı yapmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürüyen KOBİ'ler şirketimizin AR&GE projelerinin temel motivasyon kaynağıdır.

Şirketimiz enerji, uluslararası ticaret ve yüksek öğrenim sektörlerini kendisine mihenk taşı olarak kabul etmektedir. Faaliyetlerini bu üç sektör üzerine yoğunlaştıran Kahraman Danışmanlık, elektrikli araç şarj cihazları ve akademik üretim süreçleri üzerine AR&GE projeleri üzerine çalışmaktadır. Bununla beraber, şirketimiz kendisini enerji, uluslararası ticaret ve yüksek öğrenim sektörleriyle kısıtlamamaktadır. İnsansız Hava Araçları üzerine yürütülen projelerde, ticari projelerin gizliliği esasına tam bağlılık esasıyla, danışmanlık yapmaktadır. Kahraman Danışmanlık, ülkemizde üretilen ve AR&GE süreçlerini tamamlayan stratejik ürünlerin uluslararası ticaretini artırmak suretiyle ülkemizin sanayisini ve dönüşümünü de desteklemeyi kendisine ilke edinmektedir.

 

HİZMETLER

STRATEJİK PLANLAMA

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

AR&GE PROJE ÇÖZÜMLERİ

 

REFERANSLAR & PROJELER

 
 

İLETİŞİM

Görüş ve önerilerinizi bekleriz. Projelerinizle ilgili danışmanlık için lütfen proje özetinizi ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşarak fiyat teklifi isteyiniz.

Zadegan

Geleneğin dijitalleşmesi adına tezhibi e-ticaret dünyasına taşıyan projemiz gelenekle estetiği biraraya getirmeye çalışmaktadır.